Pojďte pracovat pro společnost Vibrom spol. s r.o.

Firma Vibrom spol. s r.o. přijme do stabilního, čistého a moderního provozu v Třebechovicích pracovníky na následují pozice.

Dělník/dělnice v provoze MIM

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Manuální zručnost
  • Pečlivost
  • Výuční list/maturitu

Co vám můžeme nabídnout

  • Práce v jednosměnném provozu od 6:30 do 15:00
  • Moderní a čisté pracovní prostředí
  • Po zapracování dobré platové podmínky
  • Zaměstnanecké benefity
    • příspěvek na stravování
    • placené přesčasy
    • kvartální odměny
    • třináctý plat
    • tři dny placeného zdravotního volna
  • HPP, zkrácený pracovní úvazek dle domluvy, DPP
  • Nástupní plat 22 000 Kč

Pracovní náplň

  • Drobné manuální činnosti, finální úprava povrchu dílů
  • Příprava dílů pro jednotlivé výrobní operace
  • Vizuální kontrola dílů
  • Každé 4 hodiny změna pracoviště

Technolog (technologie HIP)

Co nabízíme

  • Nástupní plat 25-35 tis. Kč + 13. plat, kvartální odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Zdravotní volno
  • Placené přesčasy
  • Práce na jednu směnu 6.30-15:00 (možnost zkráceného úvazku)
  • Kompletní zaškolení a odborné mezinárodní semináře

Co požadujeme

  • Znalost angličtiny na komunikační úrovni B1/B2, protože veškerá podpora, výzkum a vývoj budou probíhat mimo ČR
  • Orientace ve výkresové dokumentaci, technických normách, odborných textech
  • Zájem o moderní technologie (AM, 3D tisk)
  • Základní znalosti v oboru materiálů, především pak kovů
  • Chuť učit se novým věcem
  • SŠ/VŠ technického zaměření

Praxi nevyžadujeme, naopak si kandidáty rádi zaučíme zcela od začátku.

Zaujali jsme vás?

Kontaktujte nás na e-mail prace@vibrom.cz, telefon +420 604 174 646 a pošlete svůj životopis nebo vyplňte formulář "Mám zájem".